Oyun

World of Warcraft’ın oynanabilir tilkileri ve cyborg cüceleri Ocak ayında geliyor

World of Warcraft: Battle for Azeroth’un bir sonraki güncellemesi eski tanrı N’Zoth’un hapisten çıktığını görüyor, ki bu muhtemelen kötü bir şey. Büyük ol ‘tentacle canavarı zamanına hizmet etmedi, bu yüzden Azeroth’un kahramanlarının yeni bir baskında, Uyanış Şehri Ny’alotha’da savaşması gerekecek. Ve bir tilki olarak oynayabileceksiniz.

Vulpera tilki gibi görünüyor, aynı zamanda çok tüylü goblinlere çok benziyor. Robotik mechagnomlar İttifak ile birlikte çalışırken Horde’ye katıldılar. Müttefik yarışlar önkoşullarla birlikte gelir, bu nedenle uzun zamandır oynamadıysanız ve sadece bir mechagnome veya vulpera atmak istiyorsanız, onların çizgilerini tamamlamanız ve önce ilgili gruplarla yüceltilmeniz gerekir. İşte vulpera’nın kilidini nasıl açacağınız .

Bu arada Ebedi Çiçek Vale’de N’Zoth’un yolsuzluğuyla savaşmanız ve N’Zoth’un dünya için planladıklarından daha fazlasını göreceğiniz yeni Korkunç Vizyonları deneyimlemeniz gerekir. Muhtemelen harika olmayacak.

N’Zoth’un vizyonları 14 Ocak’ta ABD’de ve 15 Ocak’ta Avrupa’da yayınlanacak, ancak baskın için biraz daha beklemeniz gerekecek. Uyuyan Şehir, 22 Ocak’ta Normal ve Kahramanca’da düzgün bir şekilde uyanacak ve Mythic bir hafta sonra baskın bulucuyu kullanmaya başlayabileceğiniz bir şekilde kullanıma sunulacak.

Güncellemenin başlamasının ardından Battle for Azeroth Season 4, daha fazla PvP ve Mythic Keystone zindanları için yeni bir mevsimsel ek ile başlayacak.

Hareket halindeyken başka bir alt almayı mı düşünüyorsunuz? Ben bir Kalabalık bir çocuğum, dağınık olmalarına rağmen, ama gerçekten İttifak’la bir ilişki kurmaya ve bir mechagnome atmaya cazip geldim.

#Yıldız Vermeyi Unutmayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

UzmanPC

Yararlı, Eskimeyen, Modası Geçmeyen, Her Derde Deva, Şifalı Teknoloji Bilgileri

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu