Mobil

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Türkiye genelinde kullanılan birçok operatör firması bulunmaktadır.  Fakat bu firmalar arasında en fazla tercih edilen Vodafone’dur. Vodafone Türkiye genelinde %99 kapsama alanı  ile birinci sıradadır. Vodafone bedava internet kampanyaları dâhilinde müşterilerine birçok avantaj sağlamaktadır.  Bu kampanyaların arasında en fazla tercih edilenler, günlük ve haftalık internet paketleri kampanyalarıdır.

Hem faturaya ek aynı zamanda kontrollü olarak alınabilecek Vodafone bedava internet kampanyaları sınırsız sayıda hizmet verdiğinden dolayı tercih edilir. Aynı zamanda Vodafone’un çark sistemi sayesinde de bedava internete sahip olunabilir. Her pazartesi günü çevrilen çark sayesinde Vodafone kullanıcıları internetin yanı sıra birçok ürünle de bedava ulaşabilir.

Vodafone’un En Sevilen İnternet Kampanyaları

  • Vodafone her kişiye hitap edebilecek şekilde internet kampanyaları düzenlemektedir. Bunların arasında en fazla tercih edilen Vodafone yanımda uygulamasından arkadaş davet ederek kazanabilecek 9 GB internet paketleridir.
  • Aynı zamanda Vodafone faturaya geçiş yapılarak 1 GB internet kazanmak da mümkündür.  Bu kazanılan internet 15 gün süreyle kullanılabilir.
  • Bunun dışında Vodafone 4,5G uyumlu olacak sim karta sahip olarak da 5 GB bedava internet kazanmak mümkündür. Bu internet paketini 1 ay boyunca kullanabilirsiniz.
  • Yapılan kampanyalar arasında en fazla tercih edilen kampanya Vodafone seviyorum interneti testine katılıp sorulan sorular içerisinde hepsini cevaplayarak anketin tamamlanması durumunda bedava 3 GB internet kazanma şansını elde ediliyor olmasıdır.

Vodafone Sahiplerini Sevindirici Haber

Vodafone yapmış olduğu birçok kampanya ile birlikte müşterilerine bedava internet ve aynı zamanda dakikada atmaktadır. Yapılan kampanyalar dâhilinde tüm müşteriler bu hediye internet ve dakikalardan yararlanabilir. Vodafone operatör sahipleri aynı zamanda kullandıkları yıl kadar yine İnternet paketine sahip olabilirler.

Vodafone yanımda uygulaması üzerinden yapılan yarışmaları da kazanarak yine aynı şekilde internet paketi sahibi olabilirler. Bu paketler sınırlı süre içerisinde kullanım için elverişlidir. Bazı internet paketleri sınırsız olarak hatta yüklenir,  kişi istediği gibi interneti doyasıya kullanabilir.

Vodafone bedava internet kampanyaları arasında en fazla tercih edilenler 5 ile 10 GB arasında olan hediyelerdir. Bununla birlikte farklı operatörden Vodafone’a geçiş yapan tüm kullanıcılar Vodafone tarafından belirlenmiş olan internet paketlerine de ücretsiz olarak sahip olabilirler. Bu internet paketleri Vodafone’da kaldıkları süre boyunca İstedikleri kadar kullanılabilecek şekilde organize edilir.

Bazı internet paketleri bir sonraki aya devreder erken bazıları belirlenen süre içerisinde kullanılmadığı durumlarda silinir. Kullanıcılar özellikle bu paketlere sahip olmadan önce açıklamaları detaylı olarak okunmalıdır.  Herhangi bir sorun olması durumunda mutlaka Vodafone’a başvuru yapılmalıdır.

İnternetiniz Hiç Bitmesin

Vodafone,  kendi operatörünü kullanan müşterilere Vodafone yanımda uygulaması üzerinden birçok seçenek sunarak internet paketleri hediye etmektedir.  Aynı zamanda faturaya ek bir şekilde ücretlendirilecek istenilen İnternet paketine de sahip olmak mümkündür. Her türlü Vodafone hizmetlerinden haberdar olmak ve Vodafone Bedava internet kampanyalarına sahip olmak için vodafone.com.tr girerek ya da Vodafone yanımda uygulamasını indirerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Sağlıcakla Kalın.

#Yıldız Vermeyi Unutmayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

UzmanPC

Yararlı, Eskimeyen, Modası Geçmeyen, Her Derde Deva, Şifalı Teknoloji Bilgileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu