Teknoloji

Ücretsiz Spotify Premium Nasıl Yapılır?

Spotify, merkezi İsveç’te bulunan müzik veri akışının yapıldığı aynı zamanda podcast servisi olup bünyesinde Sony, EMI, Warner Müzik Grubu, The Orchard ve Universal’in de yer aldığı birkaç tane seçkin bağımsız plak şirketlerinden seçilmiş olan müzikleri Spotify Premium sayesinde sınırsızca dinlenme imkanı sağlayan bir uygulamadır.

Spotify geçtiğimiz günlerde süper bir kampanya başlattı. Sizlere bugün herhangi bir ücret ödemeden Spotify Premium nasıl alınır konusundan bahsedeceğim. Bildiğiniz gibi Spotify, dünyanın en büyük müzik platformlarından birisi olmakla birlikte ve sayamayacağınız kadar çok şarkıyı kendi platformunda bulunduruyor. Uygulamayı ücretsiz olarak kullanıyorsanız canınızı sıkan birçok durumla karşı karşıya kalıyorsunuz. Örneğin müzik dinlerken araya devamlı reklam giriyor veya istediğiniz müziği çevrimdışı olarak dinleyemiyorsunuz. Bu durumları aşmak, uygulamayı tam anlamıyla kullanabilmeniz için premium üyelik almanız gerekiyor. Normalde premium abonelik aylık 18₺ öğrenciler için ise 9₺ olarak belirlenmiş durumda. Peki Spotify Premium nasıl ücretsiz alınır?

3 Ay Boyunca Ücretsiz Spotify Premium

Kampanyalarına bakacak olursak geçmişte bir aylık ücretsiz premium hediye eden Spotify, yeni kampanyasıyla bunu 3 aya çıkardı. Özellikle Youtube Music’in yaygınlaşmaya başlamasından dolayı böyle bir adım attıklarını söyleyebiliriz.

  • Buradan Spotify internet sayfasına gidin
  • Spotify hesabınıza giriş yapın
  • Planları görüntüleyin.
  • Kendinize uygun bir planı seçip ilerleyin
  • Kart bilgilerinizi girin ve işlem tamamlandığında premium hesabınız aktif olacaktır

Öğrenciler için Spotify Premium

Bir de öğrenciler için farklı bir uygulama mevcut. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için öğrenci olduğunuzu kanıtlamanız gerekmektedir. Belgelerle birlikte Spotify’a başvurun.

  • Bir plan belirleyin.
  • Kredi kartı bilgilerinizi girin.
  • Üç ay ücretsiz Spotify Premium’u kullanmaya başlayın.

Sonrasında öğrencilere özel ayda sadece 9₺ ödeme yaparak Premium üyeliğinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kart bilgilerinizi girdiğiniz için endişelenmeyin. 3 ay boyunca herhangi bir ücret çekilmeyecek. Eğer 3 ay sonra da ödeme yapmak istemiyorsanız üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Önceki zamanlarda Spotify Premium’u kullanıp parasını ödemiş olanlar kullanıcılar için de indirim söz konusu. 1 aylık abonelik bedeline yani 18₺ karşılığında 3 ay boyunca kullanım sağlayabilirsiniz.

Tavsiye Yazı: Android Telefonda Google Stadia Nasıl Çalıştırılır?

#Yıldız Vermeyi Unutmayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

UzmanPC

Yararlı, Eskimeyen, Modası Geçmeyen, Her Derde Deva, Şifalı Teknoloji Bilgileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu