Donanım

Tasarımıyla Dikkat Çeken Yeni Oyuncu Kasası ‘Conquer 2’

Teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte sektörler değişimlere gitmeye başladı. Bilgisayar sektörü de bu değişimin bir parçası oldu. Artık teknoloji üreten firmalar, daha önce alışagelmedik, sınırları fazlasıyla zorlayan ürünler ile tüketicileri buluşturuyor. Görünen o ki bu ürünler tüketicilerin ilgisini epeyce çekmiş durumda. Bugün sizlere oyuncular için özel olarak tasarlanmış, şu ana kadar gördüğümüz donanımlardan bize daha fazlasını sunan, Cougar tarafından üretilen bilgisayar kasası Conquer 2’yi tanıtacağım.

Bugüne kadar gördüklerimizden çok farklı olan bu bilgisayar kasası özelleştirilebilir bir yapıya sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Parçaları birbirinden tamamen ayrılabilen bu kasa, tüketicinin kendi isteği doğrultusunda kasayı şekillendirebilmesine olanak sağlıyor.

Conquer 2, değiştirilebilen metal çerçeveye sahip olmasının yanı sıra bünyesinde dört adet temperli cam paneller bulunduruyor. Böylece iç donanımını sergileme imkanı yaratıyor. RGB ışıklandırma özelliğine de sahip olan bu kasa görsel açıdan bir şölen yaşatıyor diyebiliriz.  Görsel açıdan sunduğu destekler haricinde donanım kitlesinde de geniş bir destek sağlamakta. İki parçadan oluşan yapıya sahip olan Couquer 2, oyunseverlerin bilgisayar donanımına müdahale etmesi için kasayı komple sökme derdini ortadan kaldırıyor. Kasanın iç bölümünü bulunduran yapı kolayca çekilerek çıkartılabiliyor.

Conquer 2’nin piyasaya ne zaman çıkacağı ve fiyatının ne olacağı hakkında bilgi verilmedi. Ürünün ucuz olmayacağı kesin. Firmanın bir önceki serisine baktığımızda yeni kasanın 300 dolardan düşük olması beklenmiyor.

#Yıldız Vermeyi Unutmayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

UzmanPC

Yararlı, Eskimeyen, Modası Geçmeyen, Her Derde Deva, Şifalı Teknoloji Bilgileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı