Oyun

Shadow Tactics bugün Epic’de ücretsiz

Epic’in Noel hediye oyunlarındaki en son oyunu Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Mimimi’nin Commandos / Desperados formülünü çoğaltmakta o kadar başarılı olan yukarıdan aşağı Edo dönemindeki gizli oyun, geliştiricilerinin Desperados 3’ü geliştirmek için işe alındığı.

2016 yılında oynadım , “Kaydetme ve yükleme, her bir göz kamaştırıcı Gölge Taktikleri seviyesini ayrı eylemlere ayırmanıza yardımcı olur, nihayetinde göz korkutucu görünen şeyden zafer kazanana kadar her seferinde tek tek ele alınacak küçük zorluklar. her biri bir dizi muhafızların birbirini izlediği bölümlere – duvarlar, su veya uçurumlar şeklinde – dilimlenir Bu muhafızlar, devriyelerin geçmesini bekledikten sonra onları belki de Mug’nın şişesiyle uzatarak tek veya iki kez çıkarılabilir. Belki birisi onları tekmelemek için öfkelenebilen bir öküzün arkasında ya da düşecek şekilde ayarlanabilecek bir kazada duran bir öküzün arkasında duruyor. “

Epic Store’daki hesabınıza Gölge Taktikleri ekleyebilirsiniz . Yarının ücretsiz oyunu Talos Prensibi olacak gibi görünüyor.

#Yıldız Vermeyi Unutmayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

UzmanPC

Yararlı, Eskimeyen, Modası Geçmeyen, Her Derde Deva, Şifalı Teknoloji Bilgileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu