Oyun

Red Dead Redemption 2 Belli Oldu

Özellikle konsol oyuncuları tarafından burun kıvırılmayan Rockstar oyunu, kullananların yoğun ilgisi üzerinde PC için de yayınlanmıştı. PC versiyonunda bazı sıkıntılar ile gündeme gelen oyun kısa sürede Steam platformunda da satışa sunulacak.

Red Dead Redemption 2 Steam platformuna girmeye hazırlanıyor
Bir oyunun Origin, Steam gibi platformlarda yayınlanmasının en büyük avantajlarından biri de oyuncuların bu biçim platformlarda daha hızlı sosyalleşebilmesi. Özellikle arkadaş ekleme, beraber oynama gibi konularda Steam kullananların beğenisini kazanıyor. Sadece Rockstar gibi oyun yapımcılarının oyun platformlarına sıcak bakmamasının en büyük sebeplerinden biri kazançlarının düşüyor olması.

Red Dead Redemption 2 Steam platformunda yayınlacak
Konsol oyunlarının PC versiyonları daha iyi grafik seçenekleri sunabildiği için kullanıcılar tarafınca sıklıkla tercih ediliyor. Oyun kalitesinin konsol oyunlarının aksine kullanılan donanımlara bakılırsa şekillenmesi biroldukça oyuncunun daha zevkli zaman geçirmesini sağlıyor.

Bazı kullanıcılar oyuna özel başlatıcı (launcher) olmamasından şikayet ediyordu. Eğer oyunu satın almadıysanız Steam platformuna gelmesini beklemeniz kullanım deneyimi açısından daha iyi olacaktır.

Rockstar, açık dünya oyununun 5 Aralık tarihinde platform üzerinden satışa sunulacağını açıkladı. Bu adım ne yazık ki oyun içerisindeki bazı aksaklıkların çözümü olmayacaktır. Sadece şirket bu hamlesi ile PC oyuncularını daha çok önemsediğini gösteriyor.

#Yıldız Vermeyi Unutmayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

UzmanPC

Yararlı, Eskimeyen, Modası Geçmeyen, Her Derde Deva, Şifalı Teknoloji Bilgileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu