Oyun

Red Dead Online, ücretsiz hediyeler yakında geliyor

Red Dead Online, başlıktada bellirtidiği gibi hediyeleri yakında ücretsiz sizlerle

İçine Pop Red Dead Online’da ve karla yeri Lemoyne bile normalde nemli bataklıkları bulacaksınız. Kış havası ile birlikte, birkaç şenlikli dokunuş, Showdown modlarında değişiklikler var ve Rockstar yakında ücretsiz hediyeler hazırlayacak.

Andy Kelly ve ben bu sabah atlarımızı atladık ve haritanın etrafında bir yolculuk yaptık ve kışın çok iyi giydiği ortaya çıktı. Red Dead Redemption 2 zaten PC’deki en iyi görünümlü oyunlardan biri, bu yüzden sürpriz değil, ancak geçici makyaj özellikle oyunun iki versiyonunda dünyayı keşfetmek için yüzlerce saat geçirdim.

Son derece çamurlu Valentine bile bir kar tozuyla geliyor gibi görünüyor ve salonun sarhoşları ve kumarbazları artık atışlar ve poker arasında bazı Noel melodilerinin tadını çıkarabilir. Dün yeni müziği, kar yağmaya başlamadan önce kampımda hüzünlü küçük bir Noel ağacı ile birlikte fark ettim ve diğer salonları ziyaret ettiğinizde duyabilirsiniz.

Saint Denis’de biraz daha şov yaptılar ve evet, oyun içi bir gün boyunca sokak köşesinde durdum, ışıkların gerçekten patlaması için yeterince karanlık olmasını bekledim. Bir noktada biri beni öldürecek gibi görünüyordu, ama sonra rastgele bir NPC yumrukladılar ve kaçtılar. Bir Noel mucizesi. Şimdiye kadar bir kartopu savaşı kışkırtamadım maalesef, yine de bakmak çok güzel.

Bazı Showdown modlarında da kar yağıyor ve 6 Ocak’a kadar şenlikli haritalarda oynayabileceksiniz. 23-25 Aralık arasında oynarsanız, kendinize hediye dolu bir kutu da koyacaksınız. Çoğu, envanterinizde 20 bisküvi gibi yer kaplayacak türden şeyler, ancak bir Krampus av tüfeği varyantı da var.

Bir hazine haritası, indirimler ve yeni bir rol başlatmak için ekstra para dahil olmak üzere 13 Aralık’tan beri giriş yaptıysanız menünün Yararlar bölümünde daha fazla kupon görünmelidir. 6 Ocak’tan önce oturum açarsanız bunları alabilirsiniz. 31 Aralık ile 6 Ocak arasında oynarsanız başka bir XP bonusu alırsınız.

Bu arada koleksiyonerler, Festival Şenliği Koleksiyonu ve Yeni Yıl Koleksiyonu’ndan sonra Madam Nazar’ın yeni görevlerine sahip olacaklar, ancak umarım tatillerde kaz yumurtaları ve cep saatleri için haritayı taramaktan daha iyi bir şey düşünebiliriz.

#Yıldız Vermeyi Unutmayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

UzmanPC

Yararlı, Eskimeyen, Modası Geçmeyen, Her Derde Deva, Şifalı Teknoloji Bilgileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu