Oyun

PUBG’nin Yeni Oyunu Prologue Duyuruldu

PUBG’nin Yeni Oyunu Prologue Duyuruldu
The Game Awards 2019 birçok sürprizi beraberinde getirdi. İlk olarak Microsoft tarafınca yapılan duyurular dikkat çekerken, beklenmedik bir haber de PUBG cephesinden geldi. PUBG yapımcısı Brendan Greene yeni oyunları Prologue için duyuru yaptı.

Prologue iyi mi bir oyun olacak?
Daha dikkat çekici projeler üzerinde çalıştıklarını duyuran Brendan Grenee, yeni bir stüdyo kurduklarını açıkladı. Playerunknown Products adında olan yeni stüdyoyla birlikte çok daha iddialı yapımların piyasaya sürüleceği açıklandı. Sadece PUBG evreninde sınırlı kalmayacak olan stüdyonun ilk oyunu da Prologue olacak.Prologue, PC HocasıŞimdilik oyun için çok fazla bir data paylaşılmadığını açıklayalım. Fakat şunu belirtebiliriz ki bir devam oyunundan çok yeni bir yapımın sunulduğunu göreceğiz. şu demek oluyor ki bu oyun PUBG 2 olmayacak. PUBG serisini geri planda bırakacak yeni bir oyun gelecek. Bu kere Battle Royale sisteminin değişmesi beklenmekte.

Prologue için paylaşılan videoya bakmış olduğumız vakit ise özellikle grafikler kısmında çok daha iddialı bir oyunun geleceği görülüyor. 30 saniyelik kısa videoda bir ormanın içerisindeki sahneye yer verilmiş ve çevreden yırtıcı hayvan seslerinin geldiğini görüyoruz. Yalnız bu ipucundan yola çıkarsak, hayatta kalma temelli bir oyun sunulduğunu görebiliriz. Yapım için bilgilerin ne zaman açıklanacağı da şu an için duyurulmadı.

#Yıldız Vermeyi Unutmayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

UzmanPC

Yararlı, Eskimeyen, Modası Geçmeyen, Her Derde Deva, Şifalı Teknoloji Bilgileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu