Oyun

Mobil Legends Oran Kasma Taktikleri

Mobile Legends oran kasma taktikleri, mobile legend para kasma taktikleri ve mobil legends ipuçları ile ilgili sizlere daha önce hiç duymadığınız bir konu hazırladık.
Mobil legends Türkiye oyuncularının gönlünü fet etmiş efsane moba oyunlarından biridir. Neredeyse Türkiye’de yediden yetmişe herkesin oynadığı Mobil legends bang bang oyunu için internette en fazla sorulan mobil legends para kasma taktikleri gibi soruları sizler için derledik ve bu sorulara tek konu başlığı altında inceledik.

Mobile legends oran kasma taktikleri

Her moba oyunun da olduğu gibi mobil legends bang bang oyununda da oran çok önemlidir, ilk seviyelerde oyuna yeni başlayan oyuncalar pek dikkat etmeselerde seviyeleri ilerledikçe epik ve efsane liglerine geldiklerinde bu söylediğimizi çok daha iyi anlayacaklar. Üst liglerde takım kuran oyuncular takıma alacakları kişilerin oranlarına bakarak oyuncu seçtikleri için oran bu oyunda en önemli faktörlerden biridir. Peki mobil legends de nasıl oran kasabiliriz, bunun bir çok taktiği var sıralayacak olursak,mobil legends oran kasma taktikleri ;

 • Diyelimki usta ligindesiniz kendinize daha alt liglerde olan takım arkadaşları bulun, örneğin elit ya da savaşçı. Bu oyuncularla aynı takımda olduğunuzda eşleşirken sistem size rakip olarak takım arkadaşlarınızın oranlarına ve ligine göre oyuncular atayacak ve sizde rahat bir şekilde oranınızı kasabileceksiniz.
 • Oran kasmak istiyorsanız klasik maçlar atmalısınız ve beş kişilik takımlarla değil, kendinize yanınızda sağlam oynayabilecek iki takım arkadaşı daha bulun ve üç kişi olarak maçlara girin. Bu şekilde rakibiniz toplama bir takım olacağı için kazanma şansınız %70 ve üzerinde olacak.
 • Liginiz Mistik ya da Efsane mi oran kasmak için geç mi kaldınız üzülmeyin sizler içinde bir çözüm yolumuz var. Sizlerde usta ve ya epik takım arkadaşları bularak ve onlarla aynı takımda eşleşerek klasik maçlar da hızlı bir şekilde oran kasabilirsiniz.
 • Mistik ve Efsane ligi için bir diğer oran kasma taktiğimizde smurf hesap açmak, yani yeni bir hesap açıp sıralı maçlara girmeden savaşçı liginde klasik maçlar atarak %100 oran kasma taktiğini deneyebilirsiniz.

Mobile legend para kasma taktikleri

Mobil legends bang bang para konusunda oyuncularını üzen bir platform, haftalık kasabileceğiniz para konusunda sizlere belirli sınırlar getirmiş ve bu sınırları kesinlikle aşamıyorsunuz ve oyun başı neredeyse maksimum 200 sp minimum ise bazen 70-80 sp oyun parası veriyor. Üzülmeyin sizlere en hızlı mobile legend para kasma taktikleri neler bir bir sıralayacağız.

 • Oyunu günde bir kez paylaşarak oynayacağınız 4 maç için çifte sp kartı kazanabilirsiniz.
 • Bilgisayarlara karşı klup modu oynayarak her 3 dakika da bir 70-120 arası sp kazanabilirsiniz.
 • Kredi puanınızı 110 puan altına düşünmeyerek haftalık 8000 sp öldülünü 1500 sp daha artırarak haftalık 9500 sp kazanabilirsiniz.

Maalesef bu 3 yöntemden başka oyunda alternatif bir para kasma taktiği yoktur arkadaşlar.

Mobile legends başarılar nasıl yapılır ?

Mobil legends başarılar nasıl yapılır, görevleri yapmak aslında zor değil, yapmanız gereken şey sadece günlük başarılar bölümüne bakıp görevlere göre maçlara girmeniz olacaktır. Çoğu oyuncu günlük oyuna girip arkadaşlarıyla vakit geçirirken başarılar bölümünü göz ardı ediyor ve görevlerini tamamlamıyor.

 • Her oyuna girdiğinizde başarılar bölümüne bakın
 • Size verilen görevlere göre maçlara girin.
 • Arkadaşlarınıza göreviniz olduğunu söyleyin ve onlardan yardım istemekten çekinmeyin.
 • Mümkünse başarılar bölümünü daha alt liglerde tamamlamaya çalışın.

Mobile legends savaş puanı hilesi 2019

Arkadaşlar Mobil legends yönetimi gerçekten hile ile söz konusu para olunca güzel mücadele ediyor, yani işin ucunda para kazanmak olunca sisteme getirmedikleri güvenlik kalmadı.Yani anlayacağınız bu oyunda savaş puanı hilesi diğer bir deyişle sp kasma hilesi yapamazsınız. Tavsiyede etmiyoruz çünkü hile yaptığınız bir oyundan asla zevk almayacaksınız ve bir süre sonra sıkılıp oyunu bırakma derecesine kadar geleceksiz.

Mobile legends savaş puanı gönderme

Ne yazık ki mobil legends savaş puanı gönderme özelliği bu oyunda yok, olsaydı gerçekten oyuncular işin güzel bir seçenek olabilirdi.Söz konusu para olunca bu oyunun yapımcıları herşeyi düşünmüş arkadaşlar sizi daha fazla nasıl sömürebiliriz onun peşindeler o yüzden oyuncunun işine yarayacak bu tür özellikleri asla aktif etmeyeceklerdir.

Mobile legends ipuçları

Sizlere işinize yarayacak hesabınızı kalileti bir hesap haline getirecek sizleri diğer oyuncuların gözünde büyütecek mobil legends ipuçlarını sıralayacak olursak;

 • Oyuna ilk başladığınız hesaba kesinlikle kıyafet almayın ve para harcamayın.
 • Oyun tecrübesi edinene kadar ilk hesabızla oynayın ve oyun da yeterince tecrübe kazandım diyorsanız hemen yeni bir hesap açın.
 • Savaşçı liginden çıkmadan klasik maçlar atın ve her hero ile 100 maçın üzerinde oyun oynamaya bakın,oralarınız bu şekilde gayet iyi olacaktır.
 • Amblem setleri çok önemli kesinlikle oyunun ilk başında fiziksel ve büyücü amblemini çok fazla yükseltmeyin.
 • Hangi heroları oynayacaksanız o heronun ihtiyacına göre amblem setlerinizi yükseltin.
 • Oyun oynamaktan zevk aldığınız ama oyun bilgisi sıfır olan insanlarla bu oyunu oynamayın.
 • Onları kıramıyorsanız hemen bir hesap daha açın ve o bu hesapla oynayın.
#Yıldız Vermeyi Unutmayın!
[Toplam: 10 Ortalama: 4.5]

UzmanPC

Yararlı, Eskimeyen, Modası Geçmeyen, Her Derde Deva, Şifalı Teknoloji Bilgileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu