Oyun

League Of Legends’in Yeni Şampiyonu: Sett

League of Legends oyununun yapımcısı Riot, şampiyon havuzunu genişletmeye devam ediyor. Oyuncular, birkaç gün önce 9.24 yamasıyla oyuna gelen Aphelios şampiyonuna odaklanmışken Riot’un yaptığı duyuru ile yeni şampiyonun geleceği öğrenildi. Yeni şampiyonun detayları ve hayat hikayesi web sitesinde yayınlandı. İşte karşınızda League of Legends’in yeni şampiyonu: Sett

Öncelikle kısaca hayat hikayesinden bahsedelim. Ionia’nın yeni yeni oluşan yeraltı dünyasının en güçlü isimlerinden biri olsa da Sett hayata çok aşağılardan başladı. Ionia’lı vastaya bir anneyle Noxus’lu bir insanın “yarı canavar” oğlu olarak doğumundan itibaren dışlandı. Doğumu annesinin vastaya halkında büyük tepki yarattı. Fakat babası o yörenin ünlü bir arena dövüşçüsü olduğunda dolayı insanlar tepkilerini dile getiremedi. Babası ortadan kaybolunca insanlar Sett’i aşağılamaya başladı. Sett çok geçmeden kendisine edilen hakaretleri yumruklarıyla durdurmaya başladı. Kavga ettikçe babasını daha çok düşünmeye başlamıştı. Bir gün babasıyla dövüşme umuduyla arenada dövüşlere katıldı. “Melez Canavar Çocuk” ilk yumruğunu attığından itibaren gündemden düşmedi. Kısa süre içinde “Arenaların Kralı” unvanını aldı. Dövüştüğü arenayı sahibinden zorla aldı. Bahisçilerin de aradan çekilmesiyle arenanın yeni patronu “Melez Canavar” oldu. Arenanın patronu olan melez canavar artık aynı demir yumrukla yasa dışı işlerini yürütüyor.

Hikayesinden anlaşıldığı gibi League of Legens’in yeni şampiyonu Sett karşımıza dövüşçü şampiyon olarak çıktı. Şuan Açık Beta Ortamı (PBE) sunucunda aktif olan Sett kısa süre içerisinde oyuncular ile resmi sunucularda buluşacak.

#Yıldız Vermeyi Unutmayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

UzmanPC

Yararlı, Eskimeyen, Modası Geçmeyen, Her Derde Deva, Şifalı Teknoloji Bilgileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu