Teknoloji

Everest KM-240 Gaming Mouse İncelemesi

Geçen iş yerinde mevcut kablolu mouse bozuldu, bende bir bilgisayar dükkanına (ki artık onlardan çok az kaldı) gidip bir kaç farklı mouse inceledikten sonra bunu gördüm ve fiyatı da 45tl felandı aldım. Pil yerleşimi, bilgisayarıma bağlar bağlamaz çalışması, parlak yüzeydeki performansı beni mennun etti desem yeridir. Fiyatı da iyi olduğundan ilk başlarda çok memnun kaldım amma sonrası karışık.

Yani fiyatına göre iyi desekte şu anda başka ucuz kablolu bir mouse bakıyorum. Peki neden bakıyorum diyeceksiniz birincisi bu mouse tıklama sesi gerçekten çok rahatsız edici. Bunun dışında ergonomik gibi görünse de ergonomik değil bileğimde ağrı yapıyor. Tekerleğide benim oğlanın bozuk arabası gibi tırt tırt yapıyor yani beni deli ediyor desem yeridir. Ben ki logitech mouse mi son gücümle duvara vurmuş ve pillerini geri takıp tekrar kullanmaya başlamıştım. İşte kalite bu demek ti. Nerden aldım bu ucuz mouseyi.

Zaten bu iki sebep bile bu mouse değiştirmek ve kullanmamak için yeterli neden. Neyse ucuz etin yahnisi pahalı olur derler 100 tl ye mouse almaz ise 50 tl verirsen gider 100 tl daha verirsin 50tl zarar edersin. İşte durum bundan ibaret.

Everest KM-240 fare, mouse artık ne derseniz deyin. Hayatta verdiğiniz paraya acıdığınız ürünler vardır ya ha işte bu üründe tam onlardan biri. Bi taş alsan ucuna ip bağlayıp bilgisayara taksan daha iyi sonuç elde edersin desek yeridir.

Everest KM-240 çalışmıyor diye şikayetleriniz varsa öncelikli olarak takdığınız usb portlarının çalışır olduğundan ve pillerin yeni olduğundan emin olun. Win 10 üstü tüm işletim sistemlerinde sıkıntısız çalışmaktadır.

Not: Bu konuya ilk yorum yapan  kişiye  bu mouseyi hala kırmadıysam hediye edeceğim. Kargo parası da benden.

Sağlıcakla Kalın.

#Yıldız Vermeyi Unutmayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

UzmanPC

Yararlı, Eskimeyen, Modası Geçmeyen, Her Derde Deva, Şifalı Teknoloji Bilgileri

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu