Oyun

Call of Duty Warfare Ücretli Olacak Özellik Açıklandı

Call of Duty çağdaş Warfare çıktığından beridir bir çok oyuncunun ilgisini topladı. Ülkemizde ise oyunun senaristliği oldukça fazla mevzuşuldu. Grafikleri ve bir takım yeni özellikleri ile oldukca ilgi çeken oyun, multiplayer kısmında da oldukca büyük ilgi görüyor.

Call of Duty çağıl Warfare 2019 şaşırtacak
Call of Duty çağıl Warfare‘nin multiplayer kısmında oyuncular fazlaca vakit geçiriyor. Hatta rekabetçi maçlar oldukça çok oynanıyor. Maksimum sevilen modlardan birisi ise Team Deathmatch (TDM). TDM’de en çok öldürmeyi alan takım birinci oluyor.

Önceki Call of Duty oyunlarında oyuncular skor tablosunu açmak için güvende hissettiği bir noktada durup bir tuşa basıp (genel anlamda bu tuş TAB olur) skor tablosunu görüntüleyebiliyordu. Bu özellik bir çok oyuncu tarafınca beğeniliyordu. Sonuçta iyi mi yahut kötü mü gittiğinizi ancak bu şekilde anlıyordunuz.

Ne yazık ki, yeni çağıl Warfare‘in standart oyun modlarında skor tablosu yer almıyor. Her oyuncu için öldürmeler ve asistler görünür durumda. Oyuncular kaç kere öldüklerini bir tek maçın bitiminden sonrasında görebiliyorlar.

Oyuncular bu duruma sessiz kalmayıp şikayette bulundular. İşin ilginç kısmı ise şirket bu özelliği ücretli bir halde sunmak istiyor. Aralıkta “Season One” içerik paketinde kozmetik bir eklenti olarak satılacak “Time to Die” adındaki bu saat, 2000 COD Point yahut 20 dolar fiyatı ile satışa sunulacak.

Hali hazırda olması ihtiyaç duyulan bir özelliğin, oyuna bir DLC olarak gelmesi sizce de kötü bir düşünce değil mi ?

#Yıldız Vermeyi Unutmayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

UzmanPC

Yararlı, Eskimeyen, Modası Geçmeyen, Her Derde Deva, Şifalı Teknoloji Bilgileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu