İncelemeOyun

Arkadaşlarınızla Oynayabileceğiniz Online Oyunlar

Günün stresini atmak için teknolojiyi ya dizi film izleyerek ya da oyun oynayarak kullanıyoruz. Oyun yapımcıları internet ve teknolojinin ilerlemesiyle günümüzde çıkan neredeyse tüm oyunları pazarın isteği doğrultusunda online yani diğer oyuncularla etkileşim halinde oynayabileceğimiz şekilde yapıyorlar. Online oyunlar bence diğer oyunlardan bir kaç adım ileride.

UzmanPc olarak sizlere bugün arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz online oyunlar önereceğim. Steam vb. oyun platformlarında bulabileceğiniz bu oyunları arkadaşlarınızla oynamak için orijinal olarak yani parasını vererek almanız gerekiyor.

Ben hikayeli oyun seviyorum. Online vs. uğraşarak başka insanların sinirimi bozmasını istemiyorum diyorsanız, arkadaşlarınızla beraber hikayeli olarak oynayabileceğiniz oyunlar da var. Tüm online tabanlı oyunlar rekabetçi sisteme dayalı değildir.

Arkadaşlarınızla Oynayabileceğiniz Online Oyunlar

Burada sizlere önereceğim oyunlar aksiyon, korku, macera, hayatta kalma derken sizleri saatlerce bilgisayarın başına bağlayacak desem yanlış olmaz.

  1. Counter Strike Global Offensive : Rekabetçi tabanlı Counter Strike efsanesinin devam ve son oyunu olan Global Offensive.
  2. Pubg: Battle Royale oyun dünyasının baş yapıtı. Tüm battle royale oyunlara öncü olan oyun.
  3. Pubg Mobile: Yukarıda bahsettiğim Pubg’nin mobil telefonlar için olan versiyonu.
  4. The Forest: Uçağınız yamyamlar ve deneyler yapılan bir adaya düşürülüyor. İsterseniz kendiniz isterseniz arkadaşlarınızla beraber senaryonun içinde kaybolarak adadan kurtulmaya çalışıyorsunuz.
  5. Rust: Üzerinde bulunduğunuz topraklara hem hayatta kalarak hem de diğer oyuncuları öldürerek kendi alanınızı kurup belirleyerek eğlenebileceğiniz bir oyun.
  6. Fortnite: Battle royale ancak Pubg’ye göre daha renkli ve alternatif özellikler sunan bir oyun.
  7. Payday 2: 4 kişilik arkadaş grubunuzla soygun düzenleyip yaptığınızı düşünün? Heyecanı yeter.
  8. Among US: Bilgisayarda oynayabileceğiniz vampir köylü oyunu desem yanlış olmaz.
  9. Town Of Salem: Among US oyununun daha kapsamlısı daha geniş ve detaylı karakterlere sahip olan bir oyun.
  10. Fall Guys: Bunun için survivor diyebilirim. Parkurları koşmaya, engelleri aşmaya hazır olun.

Yukarıda önerdiğim ve kendim de oynadığım oyunlar kendin oynarsanız da zevkli. Ancak bu oyunları arkadaşlarınızla oynamaya başladığınızda sabahlar olmayabilir. Bunları oynarken arkada bir de Discord açtığınız an sohbet, oyunun muhabbeti, oyunun zevki + oyunu oynama derken sabahlara kadar güleceğiniz ya da aksiyonu arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz saatlere hazır olun.

#Yıldız Vermeyi Unutmayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu